Šedo-žlutý koberec Asiatic Carpets Reef Motif, 120 x 170 cm

Šedo-žlutý koberec Asiatic Carpets Reef Motif, 120 x 170 cm od top výrobce Asiatic Carpets - tento artikl nakupujte extra výhodně za 5490 Kč. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Decentní hravost zabalena do vláken ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na vytříbený design jemných barev i jednoduchých vzorů, který zapadne do elegantně laděného i bohémského interiéru. Kvalita tohoto koberce je stvrzena i precizním tkaním a ručním zdobením. Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hebký povrch. Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Další informace k produktu: Šedo-žlutý koberec Asiatic Carpets Reef Motif, 120 x 170 cm
  • Název: Šedo-žlutý koberec Asiatic Carpets Reef Motif, 120 x 170 cm
  • Značka: Asiatic Carpets
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: Asiatic Carpets
  • Cena dopravy: 0.00 CZK dní